.

.

New
4116200-K80 ВИСТИНСКАТА комбинација пред магла светилка со помош на сигнал собранието ЗА GREATWALL HAVAL H5

4116200-K80 ВИСТИНСКАТА комбинација пред магла светилка со помош на сигнал собранието ЗА GREATWALL HAVAL H5

DEN 456.00

Стока
Достапно.


Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!
Објектот спецификите
Предмет Тип : Лево комбинација пред магла светилка со помош на сигнал собрание
Бренд Име : KLORY БРЕНД
Надворешни Тестирање и Сертификација ISO9001
Објектот Големина на : 31*16*18.5 cm
Објектот Тежина : за 0,7 кг
АПЛИКАЦИЈАТА:КИНЕСКИОТ ЅИД
ДЕЛ NO.:4116100-K80
MAND ВО КИНА
Пакување & Испорака
Пакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи. Тешки делови, светлина делови и кревка делови ќе бидат спакувани одделно.
Нашите Услуги
1.Брз одговор за пораки и пораки во рок од 24 часа
2.Професионални барања и гаранција политика по 6 месеци по B/L датум
3.Најбрз испорака до вашата цел, вообичаено 7 дена за воздух цел , 20-30 дена на море цел врз основа на контејнери
ДЕТАЛИ :
Добар квалитет
НИЕ ПОМИНЕ СЕРТИФИКАТИ
ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА SRORE , ЌЕ НАЈДЕТЕ ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ !

Детали

Објектот Дијаметар:
1inch
Бренд Име:
KLORY
Објектот Тежина:
1kg
Специјални Функции:
1
Име На Модел:
1
Материјал Тип:
1
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Свеж

Избор на клиенти