.

.

New
Авто Светлина StyleTail Светилка за Hyundai Sonata taillight собранието Sonata8 Задните Светилки на Автомобили светилки drl задните светилка покрие сигнал+кочница.

Авто Светлина StyleTail Светилка за Hyundai Sonata taillight собранието Sonata8 Задните Светилки на Автомобили светилки drl задните

DEN 13574.00
DEN 14288.16

Стока
Достапно.


По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.ние само го продаде најдобрите производи на пазарот.
Опис На Производот :
Вклучувајќи :
Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат :
Производ : LED Taillights
големина : Оригинална големина 1-1
Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна+Магла+Кочница
паркинг светлина
употреба : plug and play
Количина : 1 Постави Целосна Парчиња
Гаранција : 12 месеци
Боја : Пушат или Црвени
Забелешки :
1, За царина .
Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, Можете да одбиете стоки, доколку стоката во проблемот и да побара од нив да даде комисијата.
2, во Врска со квалитетот на производот . Ние ќе го цениме вашата поддршка за да ни даде 5 ѕвезда Повратни информации
. Лесен, удобен. Уживајте во вашата шопинг . Ви благодариме
Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како вашиот автомобил модел , превозот начин итн. Јас мислам дека ние може да ви помогне, ако треба, ве молиме контактирајте со продавачот.
Кога не знаете како да го користите тоа, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за помош. За инсталација имате прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Материјал Тип:
LED
Hyundai Модел:
Sonata
Објектот Тежина:
7kg
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Специјални Функции:
LED
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Бренд Име:
H
Објектот Дијаметар:
40inch
Sonata-Година:
2013,2012,2014,2011
Име На Модел:
taillights
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Извор На Светлина:
LED
Година:
2011-2014
Свеж

Избор на клиенти