.

.

New
led светилки drl дење работи светлина за Мицубиши outlander со жолта пак сигнали

led светилки drl дење работи светлина за Мицубиши outlander со жолта пак сигнали

DEN 6480.00

Стока
Достапно.

Ние ќе им даде некои дополнителни попуст за ur следната наредба ако добивање ur 5 ѕвезди повратни информации . Ако у сака голема количина, pls контактирајте со нас за промет на големо цена .
· Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект.
Повратни информации
Ние сме во потрага за вашиот 5 ѕвезди на повратните информации; ако постои било каков проблем што го прави намалување на рејтингот, ве молиме да се одржи и контактирајте со нас за решение.
· Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ние ќе го решат проблемот за што побрзо. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако у сакате да го купи производот, но не постои превозот на располагање на нашиот земја, pls ни кажете, ние ќе се користи на друг превозот да ur земјата.
· Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Вашето Задоволство е наш Приоритет. Ние ќе бидеме секогаш тука за вас. Сите пораки се регистрирани и може да се следи.
Превозот
Стоките ќе бидат испратени во 1-4 работни дена по приемот на нашиот плаќање.
Гаранција
Ние нудиме 1 година гаранција за копното производи и 2 години гаранција за Тајван производи. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.

Детали

Леќа:
Не Се Вклучени
Извор На Светлина:
LED
Wattage:
10
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Температура На Боја:
6000K
Тип На Објект:
Дење Работи Светла
Објектот Тежина:
0.8kg
Бренд Име:
smRKE
Автомобил модел:
За Мицубиши Outlander
Свеж

Избор на клиенти