.

.

New
1996-1998 Година За Nissan за S14 Главата Светилка Фарови пред светлина Црна домување SN

1996-1998 Година За Nissan за S14 Главата Светилка Фарови пред светлина Црна домување SN

DEN 20831.52

Стока
Достапно.

Внатрешната за домување анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел. Стил : LED Глава Светилки. И тие можат да изберат да инсталирате со Халоген сијалица или HID Xenon сијалица. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот да ги инсталирате овие светилки од страна на професионални инсталерот. Тоа е лесно да се инсталира. Боја : Црна Домување. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез. И тоа е, исто така, OK (ок) за Десната рака диск.

Детали

Леќа:
Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
за S14
Автомобил Производител:
Nissan
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC&ABC
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
за nissan
Година:
1996-1998 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
8kg
Свеж

Избор на клиенти