.

.

New
Црвено Светло Автомобил Авто Ласерската светлина Анти Судир Заден крај Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлина Авто Паркинг Сопирачка Светилка Одгледувањето Пр

Црвено Светло Автомобил Авто Ласерската светлина Анти Судир Заден крај Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлина Авто Паркинг

DEN 282.00
DEN 303.36

Стока
Достапно.


Црвено Светло Автомобил Авто Ласерската светлина Анти Судир Заден крај Автомобил Ласерски Опашка Магла Светлина Авто Паркинг Сопирачка Светилка Одгледувањето Предупредување Светлина
Основната Функција : Тоа може да биде поефикасно да ги предупредат зад возило за да се избегне сообраќајната незгода, со премногу блиску растојание кога се вози на дожд, магла и прашина од ветерот носена времето. Тоа исто така да обезбеди повеќе eyecatching позиција предупредување на возилото и волан ознака при возење во текот на ноќта . Она што е повеќе ,автомобилот ласерски магла светлина, исто така, е корисен за почетниците да се направи Став помошни линија кога тие возење се врати во гаража. Предупредување : 1. Не го осветлуваат око кога се инсталира. 2. Не shield плочата кога се инсталира. 3. Производот се користи само за автомобили, камиони или мотоцикли со напон од 12 V-24 V. Како да го Инсталирате? 1) се Поврзете на жица со Обратна Светлина/ Паркинг Светлина/ Кочница Светлина/ Плоча Светилка Жица. 2).Користете го 3 M Налепница(Внатре во пакетот) за да се поправи на ласерската светлина,може да се одлучи кој дел би сакале да се избере. 3).Прилагодување на ангел,таа може да се прилагоди 180 степен Пакет : Ласерска Светлина*1 Завртка*1 торба Заградата*1 парче

Детали

Емитуваат Боја:
Црвена
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Фолксваген Модел:
CC
Бренд Име:
ZUCZUG
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
CC-Година:
2012,2014,2009,2015,2011,2010,2013
Специјални Функции:
Предупредуваат Кочница Светлина
Име На Модел:
000
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Напон:
12V
Материјал Тип:
Ласерска
ласер во боја:
Црвена
Година:
Универзална
Извор На Светлина:
LED
Тип На Објект:
На Возилото
Леќа:
Вклучени
Автомобил Производител:
Audi
Lumens:
3400Lm
Wattage:
5W
Свеж

Избор на клиенти