.

.

New
2006-2012 Година За Lexus за IS250 LED Глава Светилка Црна Домување со Bi Xenon Проектор Леќа SN

2006-2012 Година За Lexus за IS250 LED Глава Светилка Црна Домување со Bi Xenon Проектор Леќа SN

DEN 25226.40

Стока
Достапно.

Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез. За малиот Зрак се проектор леќа светла. Боја : Црна Домување. Превозот адреса :
4. Тоа е игра и приклучокот. Телефон за контакт Бр. Ако купувачот е строга на светлината моделот ве молиме размислете за тоа. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка 2 КОМПЈУТЕРИ/картон). Тие ги имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили. Главата светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
1. Состојба : Нова (само треба да го замени вашиот халоген светлата за полнење). Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува. Post code/ поштенски код :
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време. Домување е донесен УВ третман
2. Малиот Зрак Сијалица Тип : H7 Модел; Висок Зрак Сијалица Тип : H1 Модел. И тие можат да изберат да инсталирате со Халоген сијалица или HID Xenon сијалица. Овој објект е еден пар : Лево светилка и Право Светилка за еден автомобил употреба. И тоа може да се обезбеди многу поголема заштеда на енергија возна состојба. И тоа е, исто така, OK (ок) за Десната рака диск.
Предност :
1. Тоа е лесно да се инсталира.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Опис На Производот :
1. Примачот Име И Презиме :
2.

Детали

Леќа:
Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
за IS250
Автомобил Производител:
Lexus
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC&ABC
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Lexus
Година:
2006-2012 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
10kg
Свеж

Избор на клиенти