.

.

New
Голема Promotin10x Бела 41MM 12 Чипови КОЧАН C5W Автомобил Авто Festoon Купола Внатрешни работи LED Светилка Светла Мапата Покривот Читање Сијалица DC12V

Голема Promotin10x Бела 41MM 12 Чипови КОЧАН C5W Автомобил Авто Festoon Купола Внатрешни работи LED Светилка Светла Мапата Покривот

DEN 96.00

Стока
Достапно.


Голема Promotin10x Бела 42 MM 12 Чипови КОЧАН C5 W Автомобил Авто Festoon Купола Внатрешни работи LED Светилка Светла Мапата Покривот Читање Сијалица DC12 V

Детали

Емитуваат Боја:
8pieces бела, 10pieces бела, 4pieces бела, бела 2pieces
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
2W
Micra-Година:
2015,1990,2006,2005,1991,2007
Леќа:
Не Се Вклучени
Тип На Објект:
Царинење Светла
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
SMD
Специјални Функции:
светлина јасно
Објектот Тежина:
40g
Објектот Дијаметар:
0.55inch
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Nissan Модел:
Micra
Бренд Име:
ТАКА.К
Led Чип Производител:
Huga
Име На Модел:
41mm кочан предводени
Година:
2016 година
Лер Зрак Тип:
41mm кочан
Автомобил модел:
повеќето
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Lumens:
Заеднички
боја:
Бела
Wattage:
2W
Автомобил Производител:
Хонда
Led Чип Производител:
Заеднички
Свеж

Избор на клиенти