.

.

New
LED Опашка Светла За Toyota Land Cruiser FJ200 LC200 2008-2013 година Црвено Црвено SN

LED Опашка Светла За Toyota Land Cruiser FJ200 LC200 2008-2013 година Црвено Црвено SN

DEN 62400.00

Стока
Достапно.

Површината стврднување третман
3. Примачот Име И Презиме :
2. Превозот адреса :
4.Применливи за двете Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози.Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува). Телефон за контакт Бр.Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез.Директна замена.Led диодите ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува. Интерни на домување : анти-магла третман
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш,ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашата детална превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име откако ќе го поставите цел.
Инаку, нема да има гаранција против превоз!
Предност :
1.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка,4 PCS/картон). Сместување : анти-УВ третман
2. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Post code/ поштенски код :
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави.Надградите вашиот возило со racing изглед.Производ детални слики
Опис На Производот :
1.Стил : LED задни Светла.

Детали

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
За Тојота
Автомобил Производител:
Тојота
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC
Напон:
12V
Автомобил модел:
за Land Cruiser FJ200 LC200
Година:
2008-2013 година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
8.5kg
Свеж

Избор на клиенти