.

.

New
2 * 6 led за x2 12w алуминиум легура led блиц светилка slitless држи светилка со висока моќност покривот светла led работи светлина бар

2 * 6 led за x2 12w алуминиум легура led блиц светилка slitless држи светилка со висока моќност покривот светла led работи светлина

DEN 1234.00
DEN 1435.20

Стока
Достапно.


Внимание !! Внимание !! Голема Промоција Пред Март.31-ви !! Зачувај мојата продавница на вашата омилена продавница листата, ќе добиете Дополнителни 2% попуст од намалена цена, без оглед на тоа колку предмети да се купи. На пример, некој објект цена $100, како оригиналот, и сегашната намалена цена е $90. Сега можете да го добиете по цена $90*(1-2%)=$88.2. Покрај тоа, било купон од мојата продавница се уште е на располагање. Само да се спаси мојата продавница и да покаже ми cutshot на вашата продавница листи пред да плаќаат, и јас ќе се коригира цената за вас. Се сеќавам , покажувајќи ми ги cutshot ПРЕД да ја плати цел!!! Инаку, јас не може да го прилагодите цена за вас било подолго.
На истакнати осветлување проекција леќа Седум видови на режим на блицот Со функција за долги светла Пенетрација е многу силна навремено да се даде предупредување до другите Подобрување на вашиот возачки безбедност Високо-моќ светла, Плус уникатна леќа Супер светла блескави Цена популистички евтини цени уживаат висока осветленост на експлозија флеш Боја : Големина : 16.5 X4.5 X4 CM (стентови булбус не се пресметува) Работен напон : DC12 V Тежина : за 0,7 КГ Светлина блок помеѓу линија должина : 120 cm Прекинувач линија должина : 280 cm

Детали

Емитуваат Боја:
бело, жолто, црвено, сино, црвено бела, бела сина, Црвена, Бела, Сина, Зелена, Жолта
EuroTurbo 335T-Година:
1990 година
Име На Модел:
12656
Материјал Тип:
LED
Бренд Име:
Heinmo е
Iveco Модел:
EuroTurbo 335T
Објектот Дијаметар:
25inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Тип На Објект:
Правец На Ветер
Специјални Функции:
Flashers
За Возило Брендови/Модел:
Iveco
Led Чип Производител:
LED
Lumens:
1600lm
Леќа:
Не Се Вклучени
Тип На Објект:
На Возилото
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
сите
Лер Зрак Тип:
Strobe Светлина
Свеж

Избор на клиенти