.

.

New
2011-2014 година За Фолксваген Magotan Passat B7 фарови Црна Домување LF

2011-2014 година За Фолксваген Magotan Passat B7 фарови Црна Домување LF

DEN 19194.24

Стока
Достапно.

Позициите и линии за инсталација се исти за обата Левата Рака се вози и Десната Страна се вози.тие се продава одделно од нас. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува). Тие можат да изберат да инсталирате Халоген сијалица или HID Xenon сијалица. И тие можат да обезбедат многу повеќе заштеда на енергија возна состојба. Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. ве молиме контактирајте со нас пред цел . Restyle појавата со повисоки перформанси осветлување излез. Површината стврднување третман
3. Превозот адреса :
4. Надградите вашиот возило со racing изглед.
Тоа е исто така се применуваат за Десната рака возење(Возење по левата страна на патот и воланот е поставен од десната страна на возилото). Сите овие главата светилки ние го носат во моментов се инсталирани со Халоген сијалица во неговата висока зрачна positon; И таму не е сијалица во својата ниска зрак позиција, или затоа што производителот ги остава дека опција да купувачи.Малиот Зрак Сијалица Тип : H7/D2 H Модел. Post code/ поштенски код :
Царински и увозни даноци :
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
пријави. Тоа е plug-and-play. Стил : LED Глава Светилки. Сепак,ние треба да се наплаќаат екстра плаќање за таквата промена.
Напомена :
Ве молиме отворете & провери предмети;Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.

Детали

Материјал Тип:
PC&ABC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Име На Модел:
За Magotan
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
SuperTuning
Објектот Дијаметар:
30inch
Објектот Тежина:
12.5kg
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Леќа:
Вклучени
Автомобил Производител:
Фолксваген
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Фолксваген
Година:
2011-2014 година
Тип На Објект:
Фарови
Свеж

Избор на клиенти