.

.

New
2011-2014 година За Фолксваген Magotan Passat B7 LED Глава Светилка Црна Домување TLZ

2011-2014 година За Фолксваген Magotan Passat B7 LED Глава Светилка Црна Домување TLZ

DEN 21594.24

Стока
Достапно.

Сите овие главата светилки имаат истите конекции и жици како оригиналниот автомобил.Главата светилки имаат истите конекции и жици како оригиналниот автомобили. За малиот Зрак е проектор леќа светла
5.
***Продавачот не одговори за даночни или царински бесплатно во сите случаи, ве молиме да се разбере. И тие можат да обезбедат многу повеќе заштеда на енергија возна состојба.
Единствената разлика е во светлината на моделот.
Предност :
1. Состојба : Нова (само треба да го замени вашиот халоген светлата за полнење). Стил : LED Глава Светилки. Телефон за контакт Бр. Сепак,некои автомобили се чувствителни, ние препорачуваме на купувачот да ги инсталирате овие светилки од страна на професионални инсталерот. Тоа е лесно да се инсталира и тоа е игра-и-приклучокот. Примачот Име И Презиме :
2. Тоа е plug-and-play.Овие главата светлата се дизајнирани за левата рака возење ( Возење по должината на десната страна од патот и воланот е поставен на левата страна на возилото ) . Купувачите ќе биде одговорен за обвиненијата ако е потребно. Овој објект е еден пар : Лево светилка и Право Светилка за еден автомобил употреба. LED ќе остане кул состојба и подолг животен век со НИТУ боја исчезнува.
Производ Слики
ДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТ :
1. Сместување : анти-УВ третман
2. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка ,2 ПАРЧИЊА/картон).

Детали

Материјал Тип:
PC&ABC
Тип На Објект:
Светлата Собрание
Име На Модел:
За Magotan
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
SuperTuning
Објектот Дијаметар:
30inch
Објектот Тежина:
12.5kg
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Леќа:
Вклучени
Автомобил Производител:
Фолксваген
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Автомобил модел:
За Фолксваген
Година:
2011-2014 година
Тип На Објект:
Фарови
Свеж

Избор на клиенти