.

.

New
FSYLX D2/D4 AMP КРИЕШЕ Сијалица Подигнат Конвертор Приклучок Адаптер Wire Кабел за D2S D2C D4S Ксенон HID светлата реле конектор темперамент

FSYLX D2/D4 AMP КРИЕШЕ Сијалица Подигнат Конвертор Приклучок Адаптер Wire Кабел за D2S D2C D4S Ксенон HID светлата реле конектор

DEN 379.20

Стока
Достапно.

Ултра посветла, понатаму, пошироката светлина.100% СОСЕМА НОВ! 2.
Цитирано време на испорака : 15 до 25 работни дена
Увоз доход и должност се одговорни од страна на купувачот.Огромен адаптибилност, Лесна инсталација. Ние го цениме ПОЗИТИВНИ повратни информации од вас.
Безжичен Телефон СТАН Контрола на Автомобил RGB LED Внатрешни работи Светлина Светилка Лента Декоративни Атмосфера Светлата ленти
FSYLX D2 S D2 R D2 C D4 S D4 R КРИЕШЕ Сијалица Подигнат Конвертор Приклучок Адаптер Жица Кабли темперамент за D2 S D2 C D4 S Ксенон HID светлата AMP plug конектори 2 ПАРЧИЊА/многу бесплатен превозот
D4 D2 S / D2 R / D2 C Штекер Адаптери
Карактеристики на D2 /D4 КРИЕШЕ штекер темперамент : 1.Се КРИЕШЕ осветлување технологија се применува.
Превозот
Сите наши парцели се испраќаат преку Регистрирани Воздухопловната од хонгконг пост рок од 2-7 дена (не вклучувајќи ги и викендите и празниците) по исплата.
Целосна наплата или замена ќе биде дозволено доколку постои БИЛО каков проблем со него.Ниска потрошувачка на енергија. МИНИ модел, Тенок кабел.
Пакетот вклучува :
2 парчиња * D2 D4 - AMP КРИЕШЕ жици се подигнат.Иста потрошувачка на енергија како акции сијалица. ве молиме контактирајте со нас со aliexpress гласник
Услови За Продажба
Сите точка носи 12 месеци гаранција.Висок квалитет на кварц стакло се користи за Светилки.
Ќе се бара да бродот назад објектот пред целосна наплата или замена е издадена.

Детали

Име На Модел:
ЗАСИЛУВАЧ D4 D2S D2R D2C HID Xenon Жици се Подигнат Штекер кабли Адаптери
Бренд Име:
FSYLX
Тип На Објект:
светилка носителот
Модел:
D2 D4 HID Xenon Жици се Подигнат Приклучок Адаптер
моќност:
35w 55w 75w 100w
Се КРИЕШЕ сијалица socket:
D2S / D2R / D2C, D4S / D4R / D4C
Се КРИЕШЕ кабел штекерот:
D2 D4 КРИЕШЕ светлата / Xenon светла за магла
Објектот:
D2 D4 HID Xenon адаптер подигнат (без светилки)
Име:
D2 D4 AMP Ксенон HID кабел
Автомобил Направи:
за BMW за AUDI за ФОЛКСВАГЕН за Шкода ... сите автомобили
Извор На Светлина:
Ксенон HID
Пакет Се Вклучени:
D2 AMP се подигнат само, не вклучуваат КРИЕШЕ сијалица
Автомобил модел:
за BMW E60 E90 F10 F15 F16 F30 F01 F02 GT
Свеж

Избор на клиенти