.

.

New
YAOPEI Вентилаторот за Ладење Реле OEM:90987-02027 9098702027 За Toyota YARIS е корола PRIUS AVENSIS CAMRY RAV4 PRADO За LEXUS ES240/350

YAOPEI Вентилаторот за Ладење Реле OEM:90987-02027 9098702027 За Toyota YARIS е корола PRIUS AVENSIS CAMRY RAV4 PRADO За LEXUS

DEN 359.00
DEN 403.20

Стока
Достапно.

Вентилаторот за ладење Реле OEM : 90987-02027 9098702027 За Toyota YARIS е корола PRIUS AVENSIS CAMRY RAV4 PRADO За LEXUS ES240/350
Производот Се Покаже
Добредојдовте во мојата продавница

Детали

Објектот Тежина:
0.01kg
Специјални Функции:
вентилаторот за ладење реле
Име На Модел:
90987-02027 9098702027
Бренд Име:
YAOPEI
Година:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
3inch
Материјал Тип:
Стандард
Тип На Објект:
Сензори
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
4inch
Објектот Дијаметар:
3inch
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Автомобил Производител:
За Тојота
Точка име :
вентилаторот за ладење реле
Состојба:
100% нови
Гаранција:
12 месец
Свеж

Избор на клиенти