.

.

New
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565 НОВ CHROME КОНТРОЛА ОГЛЕДАЛО SWITCH За ФОЛКСВАГЕН PASSAT CC ГОЛФ A6 TIGUAN SAGITAR MAGOTAN

5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565 НОВ CHROME КОНТРОЛА ОГЛЕДАЛО SWITCH За ФОЛКСВАГЕН PASSAT CC ГОЛФ A6 TIGUAN SAGITAR

DEN 239.04

Стока
Достапно.


Хром ретровизорот на Вредноста Прекинувач (Топлина / Fold Функција) x 1 единица 5 ND 959 565 НА
5 ND959565 A 5 ND 959 565 A 5 K0959565 5 K0 959 565 НОВ CHROME КОНТРОЛА ОГЛЕДАЛО SWITCH За "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT CC ГОЛФ A6 TIGUAN SAGITAR MAGOTAN
Спецификации :
1. Огледалото Се Префрлите
2. Погоден за "ФОЛКСВАГЕН" Passat CC B6 Goft Jetta Tiguan Sgitar Magotan
3. ОЕМ БР. : 5 ND959565 A,5 ND 959 565 A, 5 K0959565,5 K0 959 565
Предности :
1.Конкурентна цена со професионална услуга и висок стандард за квалитет
2.Брза испорака
3.Одлична услуга По продажбата, 24 часа услуги на клиентите Одговара за : Фолксваген Passat B6 (2005-2009) "Фолксваген" Passat CC "Фолксваген" Tiguan "Фолксваген" Jetta MK5/ MK6 Фолксваген Голф MK5/MK6 "Фолксваген" Scirocco ( 2008+) "Фолксваген" Touran "Фолксваген" Caddy (2004+)
Испорака метод :
за "Фолксваген" JETTA 1999-2004 (Mk4 4-врата 9pin модел САМО)
за "Фолксваген" PASSAT 1999-2004 (Б5 Б5.5 9pin модел САМО)
за "Фолксваген" БОРА 1999-2005 (4-врата 9pin модел САМО)

Детали

Тип На Објект:
Прекинувачи
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
2inch
Објектот Тежина:
0.2kg
Објектот Дијаметар:
0.2inch
Материјал Тип:
mixtrue
Специјални Функции:
ОТВОРЕТЕ
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Бренд Име:
LARATH
Производителот Дел Број:
за Jetta MK5 Jetta 3 Голф MK5 MK6 Зајакот Passat B6 3C Tiguan EOS GTI
Позиција:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565
no:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565
key2:
Хром Моќ Страна Огледало Се Прилагоди Switch Knob
ke3:
Хром Моќ Страна Огледало Се Прилагоди Switch Knob
Key4:
Хром Моќ Страна Огледало Се Прилагоди Switch Knob
Key5:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565
Key6:
Хром Моќ Страна Огледало Се Прилагоди Switch Knob
Осветленост Дел Број:
Хром Моќ Страна Огледало Се Прилагоди Switch Knob
Другиот Дел Број:
5ND959565A 5ND 959 565A 5K0959565 5K0 959 565
Свеж

Избор на клиенти