.

.

New
10Pcs CF13 KT Автомобил Прилагодливи Фреквенција Flasher Автомобил, Мотор LED Светла Flasher Реле #AM5357

10Pcs CF13 KT Автомобил Прилагодливи Фреквенција Flasher Автомобил, Мотор LED Светла Flasher Реле AM5357

DEN 1964.00
DEN 2207.04

Стока
Достапно.

Напон : 12 V Име на Модел : Автомобил прилагодливи фреквенција flasher Нето тежина : 22g Пакет Големина : 10cm x 10cm x 10cm(3.94 во x 3.94 во x 3.94 во)

Детали

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Објектот Должина:
1cm
Бренд Име:
MOTOBOTS
Објектот Висина:
1cm
Hyundai Модел:
Azera
Материјал Тип:
Пластични и бакар
Azera-Година:
2014
Тип На Објект:
Автомобил Релеи
Година:
До 2015
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
J-5357
Објектот Ширина:
1cm
Тип На Објект:
Сензори
Свеж

Избор на клиенти