.

.

New
12V 3А ЦРВЕНИ Led On-Off LED СВЕТЛО БАР, Push Копчето Switch за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Amarok ОЕМ Замена Switch Левата Страна

12V 3А ЦРВЕНИ Led On-Off LED СВЕТЛО БАР, Push Копчето Switch за ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Amarok ОЕМ Замена Switch Левата Страна

DEN 863.52

Стока
Достапно.


Опис има лице површина со големина од 30 мм x 26 mm, должината на 62 мм и користи оригиналниот монтажа дупка на возилото. Оваа опција е резервни switch дека се заклучува во вашиот постоечки панел супер лесно да се инсталира во. Еден Пол Единствен Фрли ON-OFF ПРИТИСНИ switch Црна тврда површина. Ласерски гравирани Легенда Двете предводена се ЦРВЕНИ . Горниот дел од светлината е кога прекинувачот е притиснат ВО. Долниот светлина, може да се жичен да се одделат цртичка светлина коло. Номинална на 3amp 12 V. За повеќе се префрла во овој вид можете да ја посетите
Содржина :
1 x switch со 20cm должина на жица

Детали

Amarok-Година:
2010,2015,2014,2011,2013,2012
Име На Модел:
1483
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
2.6cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Специјални Функции:
on-off притисни префрлате
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
BANDC
Година:
2017
Објектот Должина:
6.2cm
Објектот Тежина:
65g
Објектот Висина:
3.0cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Фолксваген Модел:
Amarok
боја:
црвени led
Свеж

Избор на клиенти