.

.

New
84030-20013 Електрична Енергија Прозорец Господар Switch 8403020013 за TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2002-2010

84030-20013 Електрична Енергија Прозорец Господар Switch 8403020013 за TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2002-2010

DEN 1481.28

Стока
Достапно.


84030-20013 Електрична Енергија Прозорец Господар Switch 8403020013 за TOYOTA LAND CRUISER PRADO 2002-2010
Внимание!!!
Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики , според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати ,ви благодариме!
Апликации :
2004-2006 За Lexus RX330 База 3.3 L V6 - Гас
2007-2009 За Lexus RX350 Основа Од 3,5 L V6 - Гас
За нас
Ние сме професионални авто делови на снабдувачот,ако имате било какви потреби,ве молиме слободно да контактирате со мене,ти благодарам!
Вашиот задоволни е нашиот најдобар задоволство!
Испорака
Сите предмети ќе се испрати во рок од 2 работни дена по извршената уплата е потврдено. Се Врати И Повратни Информации 1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати ставки или не оставајќи ништо, но позитивни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да го Реши вашиот проблем, ви благодарам! 2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, се надевам дека ќе ни остави добар фидбек, што е многу важно за нас, ви благодариме!

Детали

Специјални Функции:
Електричен Прозорец Господар Префрлате
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
RX350-Година:
2003,2006,2005,2008,2004,2007
Материјал Тип:
ABS
Име На Модел:
84030-20013
Бренд Име:
Malcayang
Lexus Модел:
RX350
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
-
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Свеж

Избор на клиенти