.

.

New
YAOPEI 93570-B5000 Пред Нова Лева Сила Господар Прозорец Lifter Контрола Switch Одговара За Kia Висок Квалитет

YAOPEI 93570-B5000 Пред Нова Лева Сила Господар Прозорец Lifter Контрола Switch Одговара За Kia Висок Квалитет

DEN 1220.00
DEN 1487.52

Стока
Достапно.


YAOPEI 93570-B5000 Пред Нова Лева Сила Господар Прозорец Lifter Контрола Switch Одговара За Kia Висок Квалитет Fitment : За Kia

Детали

Специјални Функции:
Стандард
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Должина:
12inch
Бренд Име:
YAOPEI
Материјал Тип:
Висок квалитет
Година:
-
Објектот Висина:
10inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.2kg
Име На Модел:
93570-B5000
Објектот Дијаметар:
7inch
Објектот Ширина:
11inch
За Возило Брендови/Модел:
Kia
ОЕМ:
93570-B5000
Тип:
моќ прозорецот се префрлите
квалитет:
Како Оригиналниот
Пакување:
Неутрален Пакување
Автомобил Производител:
за Kia
испорака:
брза испорака
Производителот Дел Број:
93570 B5000
Другиот Дел Број:
93570B5000
Осветленост Дел Број:
93570-B5000
Гаранција:
Yes
Свеж

Избор на клиенти