.

.

New
Со AUTO Malcayang Господар Моќ за Контрола на Прозорецот за Префрлање за Hyundai Акцент 2007-2008 93570-1E110 935701E110

Со AUTO Malcayang Господар Моќ за Контрола на Прозорецот за Префрлање за Hyundai Акцент 2007-2008 93570-1E110 935701E110

DEN 522.72

Стока
Достапно.

Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
.Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување!според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати, ве молиме вид забелешка!
2.
Овој дел е компатибилен со 4 возило(s).
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.6 L 1599 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2008 Hyundai Акцент GLS Седан Со 4 Врати 1. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката.6 L 1599 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated
Внимание!!!
1. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.
Напомена : Тоа се differenct на модел и appl.
Ве молиме comfirm делови број пред да го купите .
100% фабрика тестирани
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.
Ова Е Резервни Замена на Објектот, но Не и Вистински. година во различни пазарот. Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика.6 L 1599 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2007 Hyundai Акцент GLS Седан Со 4 Врати 1.6 L 1599 CC l4 ГАС DOHC Природно Aspirated 2009 Hyundai Акцент GLS Седан Со 4 Врати 1.
Malcayang Господар Моќ за Контрола на Прозорецот за Префрлање за Hyundai Акцент 2007-2008 93570-1 E110 935701 E110
Опис На Производот :
Состојба : 100% Нови.

Детали

Објектот Должина:
18cm
Објектот Висина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Hyundai
Акцент-Година:
2007,2009,2010,2008
Специјални Функции:
Пред Лево господар на електрична Енергија Прозорец Lifter switch за Hyundai acce
Име На Модел:
93570-1E110 935701E110 93580-1E001
Бренд Име:
Malcayang
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Дијаметар:
0.2inch
Објектот Ширина:
4cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Hyundai Модел:
Акцент
Објектот Тежина:
0.2kg
Година:
2007-2010
Материјал Тип:
метал & пластика
Поставување на Возило:
Лево, Пред
Пакет Тип:
Внатрешниот Меур Торба Со Кориснички Кутија
Свеж

Избор на клиенти