.

.

New
ВОДООТПОРЕН IP66 Автомобил Брод 12v/24v Сини Led 5 Pin on-off SPST КРИК ISOLATOR Рокер Префрлате

ВОДООТПОРЕН IP66 Автомобил Брод 12v/24v Сини Led 5 Pin on-off SPST КРИК ISOLATOR Рокер Префрлате

DEN 239.52

Стока
Достапно.


Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да го прочитате сите услови внимателно пред да го купат.)
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 28 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Опис : Еден Пол Единствен Фрли НА-ИСКЛУЧУВАЊЕ Црна тврда површина рокер. Овој меѓународен поредок може да потрае подолго за да се дојде.Ние брод друга земја со следење на број од Сингапур или Хонг Конг Воздух mail. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на packge. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни информации :
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас. (исклучува време на викендите и празниците)
Ние брод на САД од страна на e Packet. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.Сериозни Купувачот Само! Ве молиме да ги прочитате сите услови внимателно кога ќе го купите. Ние ќе ги провери и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ви благодариме !
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 24-48 часа по целосната уплата.Нормално, превозот време за да повеќето земји е од 15 до 25 работни дена. Плаќањето мора да се примени во рок од 3 Дена од датумот на купување. Ви благодариме !.
Во случај на објектот се неисправни кога ќе се добие тоа, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Бренд Име:
BANDC
Објектот Должина:
3.72cm
Специјални Функции:
Сина LED СВЕТИЛКА
Име На Модел:
325
Година:
До 2015
Тип На Објект:
Прекинувачи
Материјал Тип:
Црна цврста површина рокер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
55g
Објектот Ширина:
2.12cm
Свеж

Избор на клиенти