.

.

New
Висок квалитет на Новиот Сингл Електронски Прозорец Контрола Switch За АУДИ 2005-2012 A3 A6 S6 Q7 OE:4F0 959 855 / 4F0959855

Висок квалитет на Новиот Сингл Електронски Прозорец Контрола Switch За АУДИ 2005-2012 A3 A6 S6 Q7 OE:4F0 959 855 / 4F0959855

DEN 209.00
DEN 219.84

Стока
Достапно.

Пакување детали : 1 × прозорецот се префрлите
Дел број : 4 F0 959 855 A
Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја : Црвена
Крај : 4 пина
Референтни информации :
Audi Q7 2007-2012 Audi R8 2008-2012 Audi A6 2006-2010 Audi S6 2007-2010 Audi TT 2008-2009 Audi S4 2001-2007 Audi A4 2001-2007

Детали

Име На Модел:
4F0 959 855A 4F0 959 855 НА 4F0959855A 4F0959855 4F0 959 855
Година:
2008 година
Бренд Име:
DCOC
Специјални Функции:
no
Објектот Ширина:
5cm
Audi Модел:
A6
Објектот Должина:
3.5cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
A6-Година:
2004,2005
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.2kg
Материјал Тип:
голема еден ABS
Објектот Дијаметар:
3inch
Објектот Висина:
4.2cm
Потекло:
жеџијанг
is_customized:
Yes
Fitment:
AUDI 06-11 A3 06-10 A6 C6 08-11 Audi A6 C6 Седан RS6 07-10 Q7
Автомобил Производител:
Audi
Свеж

Избор на клиенти