.

.

New
сосема нов авто моќ прозорец прекинувачи прозорец стакло lifters 84040-12071 одговара за toyota е корола

сосема нов авто моќ прозорец прекинувачи прозорец стакло lifters 84040-12071 одговара за toyota е корола

DEN 3252.00
DEN 4065.12

Стока
Достапно.


име на производ : авто прозорецот се префрлите
одговара за toyota е корола
ОЕМ Бр. : 84040-12071
количина : 1pc
пакет метод : неутрален кутија
место на потекло : Кина
пред поставување на цел,pls бидете сигурни дека овој дел е она што ви треба.

Детали

Специјални Функции:
авто прозорецот се префрлите
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Дијаметар:
0inch
Име На Модел:
МТ-071
Бренд Име:
Кадир Koc
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.13kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
Никој
Објектот Висина:
0inch
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Тојота Модел:
Е корола
ОЕМ Бр.:
84040-12071
Свеж

Избор на клиенти