.

.

New
6Pcs Нов Прозорец Вклучите Светлата се префрлите огледало switch За AUDI A4 S4 B6 B7 RS4 SEAT Exeo 8E0 959 851 8E0941531 8E0959565A

6Pcs Нов Прозорец Вклучите Светлата се префрлите огледало switch За AUDI A4 S4 B6 B7 RS4 SEAT Exeo 8E0 959 851 8E0941531 8E0959565A

DEN 1664.00
DEN 1751.04

Стока
Достапно.


Пакување детали : 1 Xwindow Прекинувач( 8 E0 959 851 4 вратата 10pins) 3 X window прекинувач(8 E0 959 855 / 8 E0 959 855 B за 1door 3pins) 1 X светлата прекинувач (8 E0 941 531 A АВТО 17 ИГЛИЧКИ) 1 X страна огледало прекинувач (8 E0 959 565 A 4 PINS )
Дел број :
Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја : Црвена
Терминали : Иглички
Референтни информации : Не се Вклопуваат Audi A4 Ултра Спортски AUDI A4 2001-2004

Детали

A4-Година:
2001,2005,2002,2003,2004,2006
Audi Модел:
A4
Година:
2008 година
Бренд Име:
DCOC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
no
Објектот Тежина:
0.45kg
Име На Модел:
8E0 959 851 8E0959851 8E0 959 851B 8E0 959 565A 8E0 941 531
Објектот Ширина:
12cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
5inch
Објектот Висина:
12cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
голема еден ABS
Потекло:
жеџијанг
is_customized:
Yes
Fitment:
AUDI A4 S4 B6 B7 RS4 SEAT Exeo
Автомобил Производител:
vw
Свеж

Избор на клиенти