.

.

New
X Autohaux 2 парчиња Зелена Запалени за да се Префрлате Switch 12V 20A На Off Автомобил, Камион, Брод Атв Авион

X Autohaux 2 парчиња Зелена Запалени за да се Префрлате Switch 12V 20A На Off Автомобил, Камион, Брод Атв Авион

DEN 272.00
DEN 336.00

Стока
Достапно.


1.Додај Во Кошничката 2. ПОГОЛЕМИ Заштеди Во Стан
Име на производ : Автомобил за да се Префрлате Прекинувач; Материјал : Пластика,Метал; Боја : Црна,Зелена,Сребрен Тон Пакет Содржина : 2 парчиња x Автомобил Toggle Прекинувач; Димензија : 6.7 x 4 x 1.6 см / 2.6 x 1.6 x 0.6 инчи(L*W*T) Позиција : /ИСКЛУЧУВАЊЕ; Напон : DC 12 V Струја : 20 A; Switch Actuation Стил : Рокер Тип : SPST; Дијаметар на Завртка : 11.8 mm
Dn 1111

Детали

Бренд Име:
X Autohaux
Свеж

Избор на клиенти