.

.

New
ELISHASTAR НОВ Прозорец Switch ЗА ФОЛКСВАГЕН jetta 5 6 голф GTI 5 6 Touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5ND 959 857 5ND 959 855

ELISHASTAR НОВ Прозорец Switch ЗА ФОЛКСВАГЕН jetta 5 6 голф GTI 5 6 Touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5ND 959 857 5ND 959 855

DEN 729.60

Стока
Достапно.

НОВИ Оригинални Прозорецот за Префрлање одговара за "ФОЛКСВАГЕН" jetta 5 6 Голф GTI 5 6 touran Tiguan Caddy Passat B6 CC 5 ND959857 5 ND959855
ПРОИЗВОДИ DETAIL Specification : -Друго Дел Број : 5 ND959857 5 ND959855 Забелешка : pls потврди производот ако тоа matchs вашиот автомобил пред да ја купите. Пакет се Вклучени : 1 x Господар Прозорецот за Префрлање 5 ND959857 3 x Огледало Прозорецот за Префрлање 5 ND959855


Детали

Tiguan-Година:
2011,2013,2007,2012,2009,2010,2008
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Должина:
8cm
Објектот Тежина:
0.02kg
Објектот Висина:
5inch
Фолксваген Модел:
Tiguan
Објектот Дијаметар:
4cm
Име На Модел:
5ND959857 5ND959855
Бренд Име:
ELISHASTAR
Објектот Ширина:
4cm
Година:
2006-2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
прозорецот се префрлите
Име на производ:
прозорецот се префрлите
ОЕМ:
5ND959857 5ND959855
Автомобил Производител:
ФОЛКСВАГЕН Jetta 5 6 Голф GTI 5 6 Touran tiguan caddy passat cc б6
Тип На Објект:
Прекинувачи
Свеж

Избор на клиенти