.

.

New
84820-60090 8482060090 Автомобилската се Префрлите на Прозорец за Контрола на копчињата / Моќ Прозорецот за Префрлање за Toyota yaris 4runner hilus земјиште

84820-60090 8482060090 Автомобилската се Префрлите на Прозорец за Контрола на копчињата / Моќ Прозорецот за Префрлање за Toyota

DEN 959.00
DEN 1278.24

Стока
Достапно.


Имајте на ум дека секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата земја даночната политика / купувачот ќе ги сноси овие трошоци
1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / Потврдете го вашиот производ ОЕМ
2 Овој производ се продава по 12 месеци гаранција / заменливи
Производ ОЕМ Универзална ОЕМ 84820-60090
Повеќе детали за производот
Било прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се е-мејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават. Исто така, можете да одберете да го замените или враќање
За Логистика, Ние ги користиме гарантира време ефикасност логистика за да ви даде подобро искуство Ali Express без грижи 1 Нормални ситуација, пристигнуваат во рок од 16 и 35 дена 2, Освен во посебни околности, вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на виша сила царински преглед политика на вредноста празниците, итн. Одмор политика на вредноста во оддалечените области, итн. Карактеристики на производот 1 Според оригиналната спецификација 2 Совршен натпревар со оригиналниот автомобил 3 Професионални производители имаат богато искуство и најдобар опрема за тестирање 4 стабилни перформанси и висока сигурност 5 Воспостави строга контрола на квалитетот стандарди за Гаранција 1 Секој производ поминува низ ригорозни тестирање пред доставување на специјализирана опрема 2 за секој производ е 12 месеци по-продажбата на услугата гарантира бренд автентичноста гаранција 3 Ако објектот е оштетен или делумно не успее, ве молиме контактирајте со нас За враќа 1, Сите вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа, и мора да се обезбеди причината за враќање на нашите превозот следење на број и Aliexpress ID.

Детали

Објектот Тежина:
230g
Тојота Модел:
Land Cruiser
Land Cruiser-Година:
2008,2004,2006,1999,2002,2000,2005,2007,2001,2003
Објектот Висина:
6cm
Објектот Должина:
25.8cm
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Специјални Функции:
прозорецот контрола
Година:
1999-2008
Објектот Ширина:
7cm
Име На Модел:
84820-60090
Бренд Име:
TLK HENG
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Објектот Дијаметар:
3cm
Напон:
12V
Погоден за модели:
yaris 4runner hilus земјиште
ОЕМ:
84820-60090
Свеж

Избор на клиенти