.

.

New
beler Висок Квалитет Удар Сензор 30530-P5M-013 30530P5M013 за Хонда Спогодба Граѓански Odessey Прелудиум Isuzu Оаза Акура КП

beler Висок Квалитет Удар Сензор 30530-P5M-013 30530P5M013 за Хонда Спогодба Граѓански Odessey Прелудиум Isuzu Оаза Акура КП

DEN 431.52

Стока
Достапно.

Нов Удар Сензор 30530-P5 M-013 за Хонда Спогодба Граѓански Odessey Прелудиум Isuzu Акура ♦ СПЕЦИФИКАЦИЈА на ПРОИЗВОДОТ Состојба : 100% нови Боја : Сребро & Зелена Производителот Дел Број : 30530-P5 M-013 Осветленост Дел Број : 30530 P5 M013 Објект се вклучени :
1 x удар сензор Компатибилен :
за Хонда Граѓански 2002-2003
за Хонда Спогодба 1998-2002
за Хонда Прелудиум 1997-2001
за Хонда Odessey 1998
за Isuzu Оаза 1999
за Акура CL 1998-1999
Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински ♦ ОПИС на ПРОИЗВОДОТ
Функција :
1) Материјал : висок квалитет на пластика и метал
2) Според фабричките спецификации
3) Совршен натпревар за оригиналниот автомобил.
4) Лесен за инсталација.
5) Стабилни карактеристики, висока сигурност. ♦ ПРОИЗВОД ФОТО ШОУ

Детали

Материјал Тип:
високо квалитетни пластични и метални
Хонда Модел:
Граѓански
За Возило Брендови/Модел:
Хонда
Бренд Име:
beler
Граѓанско-Година:
2003,2002
Година:
1997 1998 1999 2000 2001 2002 2003
Име На Модел:
-
Објектот Должина:
5cm
Тип На Објект:
Сензори
Објектот Тежина:
0.05kg
Специјални Функции:
Лесна инсталација
боја:
Сребро & зелена
Производителот Дел Број:
30530-P5M-013
Осветленост Дел Број:
30530P5M013
одговара 1:
За Хонда Граѓански 2002 2003
Се вклопат 2:
За Хонда Спогодба 1998 1999 2000 2001 2002
Одговара 3:
За Хонда Прелудиум 1997 1998 1999 2000 2001
Одговара 4:
За Хонда Odessey 1998
Одговара 5:
За Isuzu Оаза 1999
Одговара 6:
За Акура КП 1998 1999
Свеж

Избор на клиенти