.

.

New
АВТО Електрични Господар Моќ 2 Вратата Копчето Прозорецот за Префрлање Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф 1999-2006 1J3959857 / 1J3 959 857B / 1J3959857B

АВТО Електрични Господар Моќ 2 Вратата Копчето Прозорецот за Префрлање Одговара За ФОЛКСВАГЕН Голф 1999-2006 1J3959857 / 1J3

DEN 335.52

Стока
Достапно.


Одлично и висок квалитет на контрола
Брза испорака и конкурентна цена
Ние сме производство на повеќе од 500 Авто делови Хром Прозорец Контрола Switch за "Фолксваген" Бора Голф 4 Седиште Leon1 Toledo2 Passat 3Б/3 BG OEM : 1 J3 959 857 Бесплатен Превозот
Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби. Ве молиме контактирајте со нас за детали.Ние можеме да обработиме со клиенти примероци
Пакет Содржи : 1 X Window Префрлате
светла боја : Црвена
OE Бр : 1 J3 959 857 1 J3959587
Fitment :
за "ФОЛКСВАГЕН" Бора (1998-2005)
за "ФОЛКСВАГЕН" Голф 4 (1997-2005)
за "ФОЛКСВАГЕН" Passat 3Б/3 BG (1996-2005)
за Седиште Леон 1 1 M1 / 1 P1 (1999 - )
за Седиште Толедо 2 1 M2 / 5 P2 (1999-2006)
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката. Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!

Детали

Објектот Дијаметар:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Година:
1J3 959 857 1J3959587
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Должина:
1inch
Име На Модел:
1J3 959 857 1J3959587
Бренд Име:
LARATH
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
1J3 959 857 1J3959587
Материјал Тип:
1J3 959 857 1J3959587
Тип На Објект:
Прекинувачи
Објектот Висина:
1inch
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Производителот Дел Број:
1J3 959 857 1J3959587
Компатибилност:
за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора Голф 4 Седиште Леон 1 Толедо 2
Другиот Дел Број:
1J3 959 857 1J3959587
Повеќе Компатибилност:
1J3 959 857 1J3959587
ke3:
1J3 959 857 1J3959587
Key4:
1J3 959 857 1J3959587
Key5:
1J3 959 857 1J3959587
Key6:
1J3 959 857 1J3959587
Осветленост Дел Број:
Господар Електронски Прозорец Контрола Префрлате
Други P:
Прекинувачи Хром Господар Panel Прозорецот Switc
Свеж

Избор на клиенти