.

.

New
Еден Пар Месинг Конзервирани Автомобил Батерија Полнач Клип Кабел Конектор(Пос внатре дијаметар:19MM, Neg внатре дијаметар: 17MM)

Еден Пар Месинг Конзервирани Автомобил Батерија Полнач Клип Кабел Конектор(Пос внатре дијаметар:19MM, Neg внатре дијаметар: 17MM)

DEN 385.00
DEN 427.68

Стока
Достапно.


Инсталации димензии : 25-50mm2

Детали

Бренд Име:
VENSTPOW
Свеж

Избор на клиенти