.

.

New
25401-EB30B За Nissan Pathfinder Навара Кралот Кабината Превземање на Левата Рака се Вози на Електрична Енергија Прозорец Господар Префрлате

25401-EB30B За Nissan Pathfinder Навара Кралот Кабината Превземање на Левата Рака се Вози на Електрична Енергија Прозорец Господар

DEN 817.44

Стока
Достапно.

5 d Ci 2005/01-2016/12 2488 кзм, 128 KW, 174 ГЛАСАЧКО место за Nissan Pathfinder R51 2.5 d Ci 2010/11-2016/12 1461 кзм, 81 KW, 110 PS за Nissan Qashqai +2 J10, JJ10 2.5 d Ci 4 WD 2006/10-2016/12 2488 кзм, 126 KW, 171 ГЛАСАЧКО место за Nissan Навара D40 2.
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
.
100% фабрика тестирани
Answer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.0 AWD 2007/02-2016/12 1997 кзм, 104 KW, 141 ГЛАСАЧКО место за Nissan Qashqai J10, JJ10 2.
Ова Е Резервни Замена на Објектот, но Не и Вистински.
25401-EB30 B За Nissann Pathfinder Навара Кралот Кабината Пикап
Левата Рака Се Вози На Електрична Енергија Прозорец Господар Префрлате
Опис На Производот :
Состојба : 100% Нови.5 d Ci 4 WD 2005/07-2016/12 2488 кзм, 128 KW, 174 ГЛАСАЧКО место за Nissan Навара D40 2. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката.6 2010/11-2016/12 1598 кзм, 86 KW, 117 ГЛАСАЧКО место за Nissan Qashqai J10, JJ10 1.
Ве молиме comfirm делови број пред да го купите .6 d Ci AWD 2011/10-2016/12 1598 кзм, 96 KW, 130 ГЛАСАЧКО место за Nissan Qashqai J10, JJ10 2.0 d Ci 2007/02-2016/12 1995 кзм, 110 KW, 150 PS за Nissan Qashqai J10, JJ10 2.6 2007/02-2016/12 1598 кзм, 81 KW, 110 PS за Nissan Qashqai J10, JJ10 1.5 d Ci 4 WD 2006/10-2016/12 2488 кзм, 126 KW, 171 ГЛАСАЧКО место за Nissan Pathfinder R51 2.
Marke Modell Plattform Typ Baujahr Мотор за Nissan Навара D40 2. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.5 d Ci 2005/12-2016/12 2488 кзм, 128 KW, 174 ГЛАСАЧКО место за Nissan Навара D40 2.
Напомена : Тоа се differenct на модел и appl.

Детали

Pathfinder-Година:
2012,2010,2007,2009,2008,2011,2014,2013,2005,2015,2006
Година:
Права 2005-2011
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
4.5cm
Објектот Дијаметар:
0.1inch
Бренд Име:
Malcayang
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Објектот Должина:
17cm
Име На Модел:
25401-EB30B 25401EB30B
Специјални Функции:
ТОПЛА ПРОДАЖБА МОЌНА КОНТРОЛА ПРЕФРЛАТЕ
Објектот Тежина:
0.2kg
Nissan Модел:
Pathfinder
Материјал Тип:
метал & пластика
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Одговара 1:
за Nissan Навара D40 (anno 2004-2016) pick-up
Се вклопат 2:
за Nissan Qashqai J10, JJ10 (год 11 / 2010-02 / 2012) Fuoristrada
Одговара 3:
за Nissan Qashqai + 2 J10, JJ10 (11 / 2010-02 / 2012) Fuoristrada
Одговара 4:
за Nissan Pathfinder R51 (Anno 04 / 2006-01 / 2010) Fuoristrada
Пакет Тип:
Внатрешниот Меур Торба Со Кориснички Кутија
Свеж

Избор на клиенти