.

.

New
година ЖЕШКА!Фабриката за директна продажба! хром огледало switch Прозорецот за Префрлање за ФОЛКСВАГЕН passat B6 Eos Голф 5 6 GTI mk5 mk6 5K3959857 & 5ND959855

година ЖЕШКА!Фабриката за директна продажба! хром огледало switch Прозорецот за Префрлање за ФОЛКСВАГЕН passat B6 Eos Голф

DEN 1372.00
DEN 2286.72

Стока
Достапно.

Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.

Детали

Бренд Име:
YJDAP
Објектот Дијаметар:
10cm
Објектот Ширина:
2cm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Должина:
5cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Тежина:
0.5kg
Специјални Функции:
no
Година:
Нови
Материјал Тип:
голема еден ABS
Име На Модел:
5K3 959 857 5ND 959 855
Тип На Објект:
Прекинувачи
Fitment:
ФОЛКСВАГЕН passat B6 Eos Голф 5 6 GTI mk5 мк
Автомобил Производител:
Фолксваген
Свеж

Избор на клиенти