.

.

New
На ретровизорот КОНТРОЛА SWITCH ЗА ШКОДА OCTAVIA Combi 1U1959565L,1U1 959 565L

На ретровизорот КОНТРОЛА SWITCH ЗА ШКОДА OCTAVIA Combi 1U1959565L,1U1 959 565L

DEN 518.40

Стока
Достапно.


Се користи во Возила :
"ШКОДА" OCTAVIA (1 U2) (1996/09 - 2010/12) "ШКОДА" OCTAVIA Combi (1 U5) (1998/07 - 2010/12) "ШКОДА" OCTAVIA (1 Z3) (2004/02 - /) "ШКОДА" OCTAVIA Combi (1 Z5) (2004/02 - /) Општи OEM : 1 U1 959 565 L Пакување Includer : 1*ОГЛЕДАЛО на ВРЕДНОСТА на Производот Сликата :

Детали

Материјал Тип:
plactic
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
3cm
Бренд Име:
doteam
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
На ретровизорот на вредноста
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Тежина:
16g
Година:
1996-2010
Име На Модел:
1U1 959 565L
Тип На Објект:
Прекинувачи
ОЕМ број:
1U1959565L
Автомобил Производител:
Шкода
Свеж

Избор на клиенти