.

.

New
Водоотпорен 12v Рокер Брод Switch Панел за USB прекинувачи Возило Авто Автомобил Switch Панел за USB Приклучок Voltmeter Полнач за Телефон

Водоотпорен 12v Рокер Брод Switch Панел за USB прекинувачи Возило Авто Автомобил Switch Панел за USB Приклучок Voltmeter Полнач

DEN 2208.00
DEN 2943.84

Стока
Достапно.


Карактеристики :
Материјал Опис : Висок квалитет ABS. CE уверение за квалитет, животна средина анти-retardant материјали
Заштита од преоптоварување страна Коло прекинувач(Вклучува Спојување и Спојување Носителот), splashproof,анти-корозија.
Напон : 12-24v
Рокер Прекинувач : 6(LED СВЕТЛО БАР, МЕСТО СВЕТЛА, СВЕТЛАТА СТРАНА, ПОКРИВОТ СВЕТЛА, ЗОМБИ СВЕТЛА, СВЕТЛА за ВОЗЕЊЕ)
Прекинувач : 6(5 A x 3;10 A x 2;15 A x 1)
Јамка Коло : ON-OFF
Вклучете Систем : водоотпорен затворен Рокер префрлате
Оценка : AC 125 V 16 A,250 V 10 A;DC 12 V 20 A,24 V 10 A
Температурата на работа : -25degree да 80degree
Електрични Живот : 10000 се направи и да се прекине циклуси на полно оптоварување
IP Оценка : IP66
Направен од алуминиум со гума печат-капа за да се задржи водата-тесни, најдобри за морски
Лесно да се инсталира, може да биде инсталиран хоризонтално или вертикално (Хоризонтално опционално)
Погодна за двете 12 V и 24 V системи Панел е пре-жичен
Пакет се вклучени :
1 PC switch панел брод Автомобил

Детали

Приклучок Тип:
Универзална
Бренд Име:
WATERWICH
USB Порти:
2
Излезен Интерфејс:
USB
Излез:
5V/2.1 A
Квалитетот сертификација:
CCC
Компатибилен Бренд:
Универзална,Lenovo,Nokia,TZY,HTC,Meizu,Apple,Samsung,SONY,Motorola,xiaomi,ZTE,Blackberry,Huawei,LG
Поддршка За Брзо Полнење Технологија:
No
Извор На Енергија:
Автомобил Полесни Слот
Број На Модел На:
Автомобил Полнач
Тип:
Автомобил Полнач
На текст:
12-24V/2.4 НА
вклучете panel:
брод switch панел полнач за телефон
автомобил switch panel:
морски switch panel
Рокер Switch Panel:
12v switch panel
водоотпорен switch panel:
led панел се префрлите
автоматско префрлување panel:
вклучете панел морски
6 switch panel:
банда се префрлите panel
морски панел се префрлите:
возилото се префрлите panel
вклучете панел за usb:
вклучете панел коло
6 банда switch морски:
автомобил Брод switch panel
Свеж

Избор на клиенти