.

.

New
Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Анти УВ Возило Сонцето Врне Снег Отпорни Заштита Покрие Сонцето Сенка Прашина Доказ За Holden Државник

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Анти УВ Возило Сонцето Врне Снег Отпорни Заштита Покрие Сонцето Сенка Прашина Доказ За Holden

DEN 1638.00
DEN 1799.52

Стока
Достапно.

Функција : -Се Вклопи / За Holden Државник -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие

Детали

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Тежина:
0.9kg
Година:
Универзална
Објектот Ширина:
1.9m
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Висина:
1.53m
Специјални Функции:
Анти УВ, Dustproof,Флексибилни
Објектот Должина:
5.3m
Автомобил Направи:
За Holden Државник
Свеж

Избор на клиенти