.

.

New
Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Анти УВ Сонцето Сенка Дожд Снег Отпорни Покрие Dustproof За Holden Barina Hatchback

Cawanerl Целосна Автомобил Покритие Анти УВ Сонцето Сенка Дожд Снег Отпорни Покрие Dustproof За Holden Barina Hatchback

DEN 1319.00
DEN 1449.12

Стока
Достапно.

Функција : -Се Вклопи / За Holden Barina Hatchback -100% Нов Бренд. -Фабрика директно продавање,производот е во парк,гаранција за квалитет. -Овој автомобил покритие е Дише ткаенина овозможува максимална циркулацијата на воздух под капакот. -Го штити вашиот автомобил против УВ зраци, ветер, светлина, ветер, снег, мраз, мраз, прашина,и нула,да обезбеди основна заштита за вашиот автомобил. -Автомобил покритие имаат flex бенд,двојно stitched,earmuffs дизајн,windproof тока,складирање торба. -Лесен за ракување и чување. -Материјал : Полиестер Тафт -Боја : Sliver Сива Топло Совет : -имаме автомобил покритие за над 1000 модели на автомобили, ако сакате автомобил покритие за други автомобил модел, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. -Автомобил покритие само може да се отпорни на светлина дожд ,кога тоа е умерен ветер или тешки дожд,некои на вода може да навлезат во автомобил покритие. -Автомобил покритие е пренослив дизајн,па материјал на автомобил покритие не е многу густа ,може да се чувствуваат тоа се тенки,но ве молам, не грижете се,на неговиот квалитет е медиум,и тоа е лесно да се инсталира и складирање. -Откако ќе го добиете производот,а ако не сте задоволни со тоа,ве молиме слободно да контактирате со мене, јас ветувам јас ќе се направи сте задоволни,ви Благодариме ! Пакет содржи : 1 x Автомобил Покритие ( Со Мало Перниче)

Детали

Тип На Објект:
Автомобил Опфаќа
Бренд Име:
cawanerl
Објектот Тежина:
0.85kg
Објектот Должина:
4.1m
Година:
Универзална
Материјал Тип:
Полиестер
Објектот Висина:
1.5m
Специјални Функции:
Анти УВ, Dustproof,Флексибилни
Објектот Ширина:
1.8m
Автомобил Направи:
За Holden Barina Hatchback
Свеж

Избор на клиенти