.

.

New
Боја Мојот Живот ABS Хром ретровизорот Заштита Покрие Rearview Огледало Декорација Налепница за Ford Ecosport 2012 - 2017

Боја Мојот Живот ABS Хром ретровизорот Заштита Покрие Rearview Огледало Декорација Налепница за Ford Ecosport 2012 - 2017

DEN 862.00
DEN 1214.40

Стока
Достапно.


5310366284274064 Додатоци За Ford Fiesta Ecosport US $ 6.92 /парче US $ 10.68 /парче US $ 7.07 /метар US $ 3.29 /парче US $ 68.00 /парче US $ 9.29 /парче US $ 3.88 /парче US $ 15.56 /парче US $ 19.98 /парче US $ 10.90 /парче US $ 2.35 /парче US $ 9.19 /парче
Материјал : ABS Хром
Боја : Нагласи Сребро.
Пакување : 2 Парчиња По Поставување
Одговара За Ford Ecosport 2012 2013 2014 2015 2016 Година
На Следната Слика Е За Вашиот Референца Пред Вашата Нарачка

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
Боја Мојот Живот
Име На Модел:
На Ретровизорот Покритие За Ford Ecosport
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Должина:
1inch
Објектот Ширина:
1inch
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
1inch
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел:
Други
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Свеж

Избор на клиенти