.

.

New
15.2 CM*15.2 CM Некој Задник 48 Jimmie Џонсон Графички Decal Автомобил Налепница Автомобил Стил на Личноста Додатоци Црна Sliver C8-0936

15.2 CM*15.2 CM Некој Задник 48 Jimmie Џонсон Графички Decal Автомобил Налепница Автомобил Стил на Личноста Додатоци Црна Sliver

DEN 59.00
DEN 99.84

Стока
Достапно.

)
Гаранција :
1. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
3 Откако вашиот decal е лупено далеку од поддршка, line up & позиција на вашата decal против површината на која што ќе се применува. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.2 CM Некој Задник 48 Jimmie Џонсон Графички Decal Автомобил Налепница Автомобил Стил на Личноста Додатоци Црна Sliver C8-0936
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Враќање и промена е сега на располагање. Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници . Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-0936
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Слика
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
15.2cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница
Свеж

Избор на клиенти