.

.

New
15.2 CM*15.2 CM Татнежот Значи јас Те Сакам Налепница Винил Диносаурус Смешни Автомобили Налепница Автомобил, Мотоцикл Додатоци Црна Sliver C8-1015

15.2 CM*15.2 CM Татнежот Значи јас Те Сакам Налепница Винил Диносаурус Смешни Автомобили Налепница Автомобил, Мотоцикл Додатоци

DEN 59.00
DEN 100.32

Стока
Достапно.


Превозот :
1.)
Гаранција :
1. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината. Враќање и промена е сега на располагање. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Бидејќи фокус, па професионални
.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време.100% гаранции нови добра со добра состојба . Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.2 CM Татнежот Значи јас Те Сакам Налепница Винил Диносаурус Смешни Автомобили Налепница Автомобил, Мотоцикл Додатоци Црна Sliver C8-1015
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
QYPF
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
C8-1015
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
15.2cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
15.2cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Боја:
Црна/Sliver
Налепница:
автомобил налепница
Свеж

Избор на клиенти