.

.

New
20cm*9.7 cm Слон Спас Винил Автомобил-стил, Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-3462

20cm*9.7 cm Слон Спас Винил Автомобил-стил, Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-3462

DEN 60.00
DEN 98.88

Стока
Достапно.

Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање). Ако видите дел од decal не ослободување од трансфер лента, притиснете го назад на површината и повторете го процесот. Враќање и промена е сега на располагање.
4 Користете кредитна картичка, squegee, или нешто слично, за да се изедначи надолу вашиот decal, што си сигурен дека тоа е сосема заглавени на површината.7 cm Слон Спас Винил Автомобил-стил, Decal Автомобил Налепница Црна/Сребрена S6-3462
Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути. Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1. Ако дел од вашиот decal лифтови со поддршка, притиснете на хартија поддршка назад против неа додека таа останува заглавен трансфер лента.
5 Внимателно & Полека, отстранете трансфер лента од вашиот decal, изработка на сигурни дека вашиот decal е заглавен на површината.100% гаранции нови добра со добра состојба .Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.4 PX економски пакет (следење не е на располагање. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
20cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Висина:
9.7cm
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
S6-3462
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
Свеж

Избор на клиенти