.

.

New
Автомобил Задниот Браник Scuff Заштитна Sill Покритие За ФОЛКСВАГЕН Jetta Passat Голф-ПОЛО Шкода Octavia А5 О7 Fabia Врвен За Ауди А3 А4 A6 A7

Автомобил Задниот Браник Scuff Заштитна Sill Покритие За ФОЛКСВАГЕН Jetta Passat Голф-ПОЛО Шкода Octavia А5 О7 Fabia Врвен За

DEN 359.00
DEN 422.40

Стока
Достапно.

Напомена : ве молиме проверете ги следните големина,8*90cm, пред да ја купите. Име на производ : Задните Bumpe Scuff Материјал : Пластични Боја : Црна Функција : 100% нов и висок квалитет. Направен од висок квалитет на гума. Лесно да се инсталира. Заштитете го вашиот автомобил од гребење и декоративни. Пакет : 1 x pc Задниот Браник Suff + 3 M

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Гума
Модел:
ОЕМ
Објектот Ширина:
8cm
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
браник
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
90cm
Име На Модел:
SMJTB16
боја:
Црна
Свеж

Избор на клиенти