.

.

New
TSAUTOP 1.52*30 метри висок квалитет на прозорецот багра филм Прозорец Foils & Соларна Заштита за автомобил PET) филм ХА-86

TSAUTOP 1.52*30 метри висок квалитет на прозорецот багра филм Прозорец Foils & Соларна Заштита за автомобил PET) филм ХА-86

DEN 3648.00
DEN 3840.00

Стока
Достапно.

TAOTOP 1.52*30 метри висок квалитет најдобри прозорец багра филм Прозорец Foils & Соларна Заштита за автомобил PET) филм ХА-86

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
TSAUTOP
Налепница Сместување:
прозорецот
Објектот Должина:
30m
Модел:
Други
Објектот Висина:
0inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Ширина:
1.52m
Материјал Тип:
Пластични
Вид На Налепница:
Други
Име На Модел:
ХА-86
Објектот:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Дебелина:
2 мили
светлина:
19%
Топлина Отфрлање:
13%
анти-УВ го оценувате:
88%
рефлектираат:
НЕ ги одразуваат
Свеж

Избор на клиенти