.

.

New
13CM*18.3 CM Интересни Гитара Музика Музички Инструмент Шема Оркестарот Црна/Сребрена Винил Автомобил Налепница S9-0772

13CM*18.3 CM Интересни Гитара Музика Музички Инструмент Шема Оркестарот Црна/Сребрена Винил Автомобил Налепница S9-0772

DEN 72.00
DEN 120.00

Стока
Достапно.

4 PX економски пакет (следење не е на располагање. Бидејќи фокус, па професионални
. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не't нека автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.100% гаранции нови добра со добра состојба .Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм. Враќање и промена е сега на располагање.
Ставете Чекор :
1. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : ) За Нас : 1.3 CM Интересни Гитара Музика Музички Инструмент Шема Оркестарот Црна/Сребрена Винил Автомобил Налепница S9-0772
Овој производ е составен од три дела.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање).Ние ќе се фокусираме на автомобил налепници. Општи пристигнување време 15-60 дена Гаранција : 1.
Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
13cm
Објектот Висина:
18.3cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Име На Модел:
S9-0772
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница
Свеж

Избор на клиенти