.

.

New
Автомобил Стил Смешно Живеат Сонот Колега Jdm Автомобил Ван Винил Decal Налепница

Автомобил Стил Смешно Живеат Сонот Колега Jdm Автомобил Ван Винил Decal Налепница

DEN 86.00
DEN 168.00

Стока
Достапно.


Детали

Бренд Име:
pullight
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
nc-т-1001
Објектот Должина:
12.5cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
Винил
Свеж

Избор на клиенти