.

.

New
BJMYCYY бесплатен превозот автомобилот опрема abs декоративни панел за ford избега kuga 2013

BJMYCYY бесплатен превозот автомобилот опрема abs декоративни панел за ford избега kuga 2013

DEN 510.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.


Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил е погоден за овој производ, Тогаш купи!!!

Детали

Бренд Име:
BJMYCYY
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Масло Тип Совети
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
001
Објектот Должина:
28inch
Објектот Ширина:
18inch
Објектот Висина:
8inch
Материјал Тип:
ABS
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Свеж

Избор на клиенти