.

.

New
10 x Прекрасна Мачка Чи е Слатка Дома Со Насмевка Meow Автомобил Налепници Автомобил Опфаќа Decals за Тојота Шевролет Фолксваген Тесла BMW Lada

10 x Прекрасна Мачка Чи е Слатка Дома Со Насмевка Meow Автомобил Налепници Автомобил Опфаќа Decals за Тојота Шевролет Фолксваген

DEN 604.00
DEN 671.52

Стока
Достапно.

10 x Најновите Прекрасна Симпатична Мачка Чи е Слатка Дома Со Насмевка Meow Автомобил Налепници Автомобил Decals за Хонда, Тојота, Chevrolet "Фолксваген" Тесла BMW Kia Lada Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ Боја : Како на сликите се покаже Големина : 5.5"x6.7" ( 14cm x 17cm ) Пакетот Вклучува : 10 x Најновите Симпатична Мачка Чи е Слатка Дома Со Насмевка Meow Автомобил Налепници Автомобил Decals за Хонда, Тојота, Chevrolet "Фолксваген" Тесла BMW Kia Lada Совети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
ELS-CSS-730T
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
17cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Animal Моделот
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
14cm
Пакување:
Не Се Пакувани
Бренд Име:
ESINO
Материјал Тип:
ПВЦ
Материјал Тип:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти