.

.

New
58cm x 46.4 cm 2 x Вештерка На Метла на Вештерки ноќта на Вештерките (по една За Секоја Страна)Автомобил Налепница За Камион Вратата Страна Винил Decal 8 Бои

58cm x 46.4 cm 2 x Вештерка На Метла на Вештерки ноќта на Вештерките (по една За Секоја Страна)Автомобил Налепница За Камион

DEN 805.00
DEN 1006.08

Стока
Достапно.

Отстранување восок поддршка полека правејќи се дека налепница останува следеше транспарентен пренос лента
4.
Големина : 58cm x 46.
Нашите винил е направен во Кина и нуди 5 година минимални животен век и за внатрешна и надворешна издржливост. Долниот слој се восок поддршка. Средниот слој е вашиот вистински decal или налепница
(Тоа е во сендвич меѓу Апликација Лента и Восок Поддршка)
3. Не допирајте лепило подлога, масла од вашата кожа ќе се спречи лепење. Тријте ја налепницата да биде сигурен трансфер лента е правилно да се почитуваат за да ја налепницата.
(Држи вашиот decal или налепница заедно се додека не се применуваат)
2. Користете објект како кредитна картичка, за да бидете сигурни дека целиот налепница е целосно ја следеше површината. Проверете за воздушни меурчиња.
Ве молиме ни E-mail и ние ќе се обидеме да ги реши вашите проблеми.
Апликацијата Совети :
1.4 cm
2 x Вештерка На Метла на Вештерки ноќта на Вештерките Графички(по една За Секоја Страна)
Опис :
Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап!
Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливост
Украсете го вашиот : лап-топ компјутери, Ѕидови, Автомобил, Windows, Браници, гитари, i Pad, i Phone, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина!
За Винил Decals :
Овие се УМРЕ-НАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина. Горниот слој е транспарентен пренос на лента.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
HotMeiNi
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
DA-c6-0128
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
46.4cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Објектот Должина:
58cm
Објектот Дијаметар:
0inch
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Винил
Свеж

Избор на клиенти