.

.

New
HochiTech за Nissan tidda 2005- табла мат Заштитна подлога Сенка Перница Photophobism Подлога автомобил стил додатоци

HochiTech за Nissan tidda 2005- табла мат Заштитна подлога Сенка Перница Photophobism Подлога автомобил стил додатоци

DEN 766.00
DEN 1392.00

Стока
Достапно.

Превозот
1. Политики :
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
За LED Светло, ние имаме повеќе од 2000 модели, и оние стоки кои се продаваат во многу земји, уживање во добра репутација со добра услуга и добар квалитет. Плаќање :
1. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на тебе како
што е можно поскоро. Тоа е невозможно да се обрати
прашања, ако не знаеме за нив!
3. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
за Nissan tidda 2005-2016
Како да инсталирате
Нашата компанија е еден од најмоќните LED светло добавувачи во Кина, со 3 фабрики, секој за дневно работи светлина, LED светла и СТП спојлер. Ви благодариме. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Сите е-мејл ќе се одговори во рок од Еден работен ден. Нашата цел е задоволството на клиентите!
5. Среќен Ден. Ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил на контролната табла е иста како на фотографијата, ако не, немојте да нарачате и да се поврзете со нас.

Детали

Големина:
black edge, red edge
Бренд Име:
STPLRGECP
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Трансформатори Дизајн
Модел:
ОЕМ
Налепница Сместување:
Внатрешна
Име На Модел:
за Nissan tidda 2005-2016
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
hight квалитет најлон
категорија:
табла душеци
Автомобил Марка :
за Nissan tidda 2005-2016
Година:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016
боја:
Црна и црвена
забелешка:
само одговара за лево headdrive
Свеж

Избор на клиенти