.

.

New
XGS DECAL автомобил налепници винил водоотпорен втората светска војна на петокрака ѕвезда decals за автомобили мотоцикли камиони или чамци

XGS DECAL автомобил налепници винил водоотпорен втората светска војна на петокрака ѕвезда decals за автомобили мотоцикли камиони

DEN 228.00

Стока
Достапно.

Имаме најдобра Услуга на Клиентите, ние може да ги решите вашите проблеми, да се среќни
.
Ние не може да се листа на секоја боја како Aliexpress SKU, па ако треба бојата ве молиме контактирајте со нас или обележете ја на цел.
**************************************************
Кога ќе го купите 2 или повеќе decals, цената е 10% попуст
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако не сте задоволни со нашата предмети или да има проблеми со него кога ќе го добиете вашиот парцела, ве молиме да ни каже.
Повеќето пратката може да биде донесено во 20-60 дена, но некои земја и област(како што се Бразил, Argentia.
3)Во моментов, ние имаме црно, рефлективна бела(малку како да се сребрена), рефлексивни црвена, рефлексивни портокал, рефлексивни зелена, рефлексивни сина, неонски зелена, неонски жолта, бела(не рефлексивни) виолетова, розова, мат злато, мат сребро, сребро и злато 15 бои.
Откако уплатата се потврди со aliexpress, ние ќе организираме пакет веднаш и се испраќаат во 7 дена. Ако ви треба објектот лошо, ние исто така имаат јасна опции.
Ние пак налепници/decals помеѓу 2 хард картони да се заштити decals и да се избегне decals/налепници се наведнуваат во транзит.
Ние снабдување со бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail(САД преку epacket) за сите налепници/decals. ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
Ако сакате други големина, ве молиме контактирајте со нас
Ние ги користиме материјали од врвен квалитет за да се направи decals/налепници :
1) со мека филмот, не хемиски мирис
2)Професионална автомобил decals материјали, ourdoor водоотпорен налепница, Нема да избледи боја на 3 години отворено.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
XGS DECAL
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
StarMS
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
12cm
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Тотеми
Материјал Тип:
ABS
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.05cm
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
0.01inch
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Свеж

Избор на клиенти