.

.

New
НОВИ Кал Клапи Поздравниот Guard фендер mudguard Одговара За Toyota Verso ez 2011 2012 2013 2014 pp 4pcs по поставување

НОВИ Кал Клапи Поздравниот Guard фендер mudguard Одговара За Toyota Verso ez 2011 2012 2013 2014 pp 4pcs по поставување

DEN 1765.00
DEN 1919.04

Стока
Достапно.

Тоа не е проблем. Како што знаеме,alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет. Со нетрпение очекувам да соработка со вас наскоро. Не грижете се за ништо. За Давачки и Царинење Трошоци Како што знаеме,царинските давачки и данок треба да се плаќа за секоја предмети ако објектот е отворен и се прегледуваат од страна на царината во вашата земја. Доколку предметот се враќа во нас како последица на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би го испрати при вас повторно, освен ако купувачот го заврши оние такси. Како да се врати? Ние прифаќаме да се врати оваа точка ако не ви се допаѓа тоа откако ќе го добие. Тоа е, рече дека ние сме испратени на овој објект за вас. Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас одеднаш,ние ќе ви одговори што е можно поскоро откако ќе ја прочитате. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.Ние само ја прифати alipay на aliexpress, можете да платите со кредитна количка, тоа не е проблем.Ние ќе рефундирање на ЦЕЛОСНА исплата wiht НИКАКВО оправдување ако оваа ставка може да не се користи добро, но ве молиме да се опише детали зошто тоа не е се користи и со фото и видео прво. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако не примите објект, или тоа е оштетените,скршени и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.4 компјутери по собата .) во aliexpress белешки дел, кога ќе се направи исплата.

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Бренд Име:
MyHung
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Име На Модел:
1728
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Материјал Тип:
PP
категорија:
mudguard
Тип На Објект:
Mudguards
Име На Модел:
YoNi-К2
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти