.

.

New
Висок Квалитет На Мат Сатен Метален Тифани Сина Филм Сатен Метал Тифани Сина Винил Воздух Ослободување Автомобил Обвива

Висок Квалитет На Мат Сатен Метален Тифани Сина Филм Сатен Метал Тифани Сина Винил Воздух Ослободување Автомобил Обвива

DEN 8222.00
DEN 9238.56

Стока
Достапно.

Се чувствуваат слободни да ја испратите вашата прашања, прашања во врска со производот за нас.
Ние прифаќаме различни методи за плаќање, како Alipay(ЗАЧУВАМ), Western Union, итн. Ве молиме да ни даде ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации и 5 ЅВЕЗДИ, ако ви се допаѓа стоки и нашите услуги. Стоката цена и превозот цената НЕ се вклучени ДАЛЕЧИНСКИ ОБЛАСТ ТАКСА и УВОЗ TAXS или било какви други даноци. Убиство на две птици со еден камен.
Каталогот и ценовникот и повеќе детални Слики се достапни ако треба, Само НАС КОНТАКТ. Вие ќе добиете СЛЕДЕЊЕ на БРОЈ по стоки испратени. Ние ќе го задржуваме правото за далечински област надомест Во случај на ваша адреса за испорака е Fed Ex или DHL оддалечена област.
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целосниот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат. Превозот времето е околу 5-7 работни ДЕНОВИ од Fed Ex или DHL, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на секоја земја може да имаат различни временски распоред на сопствени расчистување на која може да потрае подолго/пократко време да изврши увид на вашите производи.
Ние прифаќаме ПАД на ПРЕВОЗОТ, вашите клиенти нема да видиме какви било информации за нас кога ќе го примите пакетот. Вашата Исплата ќе биде објавен САМО откако ќе се потврди на испорака.52 x 18 милиони/Ролна (5ft x 59ft) Филм Дебелина 0. И Купувачот е одговорно за даночната(ако ги има).

Детали

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Име На Модел:
NSMM-09
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Модел:
Други
Тип:
Лепак Налепница
Бренд Име:
aomior
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Ширина:
5ft
Објектот Должина:
59ft
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Висина:
155cm
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Мат Сатен Или Винил Филм
боја:
Тифани Сина
Материјал Тип:
ПВЦ
Свеж

Избор на клиенти